Çështja “Cakaj”, Deputeti i VV: Kërcënim i UDB-së mbi presidentin e Shqipërisë

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Librun Aliu shprehet se letra e Baton Haxhiut dërguar presidentit të Shqipërisë Ilir Meta pasdekretimit të Cakajt në krye të Ministrisë së Jashtme, është kërcënim i UDB-së.

Statusi i tij:

Kërcënim i UDB-së mbi Presidentin e Republikës së Shqipërisë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Shqipëri, narko shtet

Revista politike “Spiegel” raporton për sjelljen alarmante të qeverisë  socialiste në Shqipëri, me kryeministër Edi Ramën dhe ministër Lleshajn etj….

Abissnet