×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Vendi

Greqi/ Arrestohet shqiptari, anëtar i një organizate të trafikut të drogës, i bëri “pritë” policia në hyrje të shtëpisë

Greqi/ Arrestohet shqiptari, anëtar i një organizate të trafikut të drogës, i bëri “pritë” policia në hyrje të shtëpisë

Publikuar më 20.09.2020
Policia greke ka arrestuar një shqiptar, i cili është  dënua...

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, i cili është  dënuar me 12 vite burg si anëtar i një organizate të trafikut të drogës që vepronte në Shqipëri dhe shpërndante lëndë narkotike në Greqi. Autori i krimit u dënua me 12 vjet burg si anëtar i një organizate të trafikut të drogës që vepronte në Shqipëri […]

Lexo më shumë

Vrau 33 vjeçarin me thikë në zemër/ Zbulohet dëshmia e të riut: Jam penduar! Duhet ta kisha duruar,

Vrau 33 vjeçarin me thikë në zemër/ Zbulohet dëshmia e të riut: Jam penduar! Duhet ta kisha duruar,

Publikuar më 20.09.2020
Në pranga përfundoi Arbër Kote, i cili ka thënë në polici se...

Në pranga përfundoi Arbër Kote, i cili ka thënë në polici se i kishte kërkuar viktimës të lironte rrugën sepse kishte parkuar keq. “I kërkova të më lironte rrugën sepse kishte parkuar keq, ai reagoi shume ashpër. Me fyeu dhe me qëlloi me grushte. Për vetëmbrojtje nxora thikën dhe e qëllova pasi me goditi disa […]

Lexo më shumë

Plagosja në Unazën e Re/ Policia: Po punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij.

Plagosja në Unazën e Re/ Policia: Po punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij.

Publikuar më 20.09.2020
Policia ka identifikuar tashmë autorin e plagosjes në Astir ...

Policia ka identifikuar tashmë autorin e plagosjes në Astir të Spartak Beqarajt. Autori është një 21- vjeçar me inicialet A.M, dhe u largua menjëherë pasi qëlloi me pistoletë në këmbë komshiun e tij. Konfirmohet se Beqaraj dhe 21-vjeçari jetonin në të njëjtin pallat, dhe nuk dihet ende nëse ishin komshinj apo jo. Njoftimi i policisë […]

Lexo më shumë

Ja kush është 45-vjeçari i plagosur me armë zjarri në zonën e “Unazës së Re”

Ja kush është 45-vjeçari i plagosur me armë zjarri në zonën e “Unazës së Re”

Publikuar më 20.09.2020
Mbrëmjen e sotme në zonën e Unazës së Re është raportuar për...

Mbrëmjen e sotme në zonën e Unazës së Re është raportuar për një person të plagosur. Sipas Ness24, bëhet fjalë për 45-vjeçarin e identifikuar si Spartak Beqaraj, i cili ka marrë plagë në gishtat e këmbës. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:45, ndërsa policia është vënë në ndjekje të autorit, i cili pasi plagosi 45-vjeçarin u largua. […]

Lexo më shumë

Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një 45-vjeçar

Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një 45-vjeçar

Publikuar më 20.09.2020
Të shtëna me armë zjarri janë regjistuar këtë të dielë në kr...

Të shtëna me armë zjarri janë regjistuar këtë të dielë në kryeqytet. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në “Astir” pranë një lokali, ku pas një konflikti të çastit  është plagosur me armë zjarri pistoletë në këmbë shtetasi S.B., 45 vjeç, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për […]

Lexo më shumë

Konflikti mes fqinjësh në Shkodër/ 61-vjeçari përplasi qëllimisht me makinë komshien duke i thyer këmbët

Konflikti mes fqinjësh në Shkodër/ 61-vjeçari përplasi qëllimisht me makinë komshien duke i thyer këmbët

Publikuar më 20.09.2020
Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur mëng...

Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku Hilë Simoni goditi dhe më pas kaloi nën rrotat e makinës komshien e tij, Katrina Hilën. Sipas uniformave blu Simoni ka goditur qëllimisht me automjetin tip ”Mitsubishi” Katrina Hilën duke ia thyer këmbët. E lënduara është dërguar për ndihmë […]

Lexo më shumë

Shkodër/ 54-vjeçari rreh komshien më pas e vendos nën rrotat e makinës, si nisi sherri mes tyre

Shkodër/ 54-vjeçari rreh komshien më pas e vendos nën rrotat e makinës, si nisi sherri mes tyre

Publikuar më 20.09.2020
Një 50-vjeçar nga Shkodra është arrestuar pasi dhunoi komshi...

Një 50-vjeçar nga Shkodra është arrestuar pasi dhunoi komshien e tij 54-vjeçaren Katrina Hila dhe e përplasi me makinë. Autori është identifikuar si Hilë Simoni. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Guri i Zi. Mëngjesin e sotëm, gruaja po shkonte në kishën e fshatit në mëngjes kur papritur komshiu i saj i doli para […]

Lexo më shumë

Thaçi dhe Rama rrezohen vetëm nga Stambolli!

Thaçi dhe Rama rrezohen vetëm nga Stambolli!

Publikuar më 20.09.2020
Alban Daci Ka shumë ide e studime se si vdes një demokraci. ...

Alban Daci Ka shumë ide e studime se si vdes një demokraci. Në të kaluarën jemi mësuar se demokracitë mund të vdesin përmes shesheve e marshimeve. Ndoshta i vetmi që e bëri të mundur një të tillë ishte Musolini me marshimin e tij të famshëm në Romë në vitin 1922. Të tjerë duke u frymëzuar […]

Lexo më shumë