Dreka

Supë me kungull dhe kos (VIDEO)

Përbërësit: 1 kungull 500 ml vaj 2 lugë gjelle kos 2 lugë gjelle miell 1 lugë gjelle gjalpë kripë piper Përgatitja 1.Kungullin e presim hollë…

Miks sallatash (VIDEO)

Një sallatë është pjata që nuk duhet ti mungojë asnjëherë tavolinës suaj. Receta më poshtë ju propozon sesi të kombinoni…

    Abissnet