×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Jetë

Horoskopi ditor, e premte 31 korrik 2020

Horoskopi ditor, e premte 31 korrik 2020

Publikuar më 31.07.2020
Dashi Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat...

Dashi Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat do shkojnë me së miri. Disa të tjerë mund të debatojnë për disa gjëra të lëna pezull prej kohësh. Kujdes! Disa shpenzime të nevojshme dhe të papritura do ua tronditin pak planin financiar. Tregohuni shumë të kujdesshëm dhe te matur. Demi Gjatë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 30 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 30 korrik 2020

Publikuar më 30.07.2020
Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të reali...

Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të realizohen. Nëse keni ndërmend të nisni ndonjë projekt të ri në profesionin tuaj, sigurohuni që të keni mbështetjen që ju duhet. Sa i përket anës profesionale, ka gjasa që dikush të shprehë interes ndaj jush. Demi Shmangni pesimizmin dhe skepticizmin, pasi nuk do të ndikojë aspak mirë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 29 korrik 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 29 korrik 2020

Publikuar më 29.07.2020
Dashi Gjërat mund të duken sikur po lëvizin më shpejt nga sa...

Dashi Gjërat mund të duken sikur po lëvizin më shpejt nga sa do të dëshironit, gjë që mund të shkaktojë një farë nervozizmi tek ju. Nëse jeni të zhgënjyer nga një marrëdhënie, mos harroni se ju mund të arrini në një kompromis pa i ndërlikuar gjërat. Demi Do të jetë një ditë produktive dhe aktive, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 28 korrik 2020

Horoskopi ditor, e martë 28 korrik 2020

Publikuar më 28.07.2020
Dashi Yjet e mirë janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do t...

Dashi Yjet e mirë janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja qiellore gjatë ditës së nesërme. Por nuk mjafton të prisni që gjithçka t’ju vijë nga qielli. Demi Me Merkurin dhe Afërditën në sintoni të plotë do të keni një mundësi më shumë që në raportet […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 27 korrik 2020

Horoskopi ditor, e hënë 27 korrik 2020

Publikuar më 27.07.2020
Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju...

Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju nuk duhet t’ia lejoni vetes të zemëroheni. Planetet ju paralajmërojnë se pikërisht kjo është ajo që ai/ajo pret nga ju. Qëndroni të qetë. Demi Mund të jeni me dy mendje nëse duhet të përfshiheni në një aktivitet social të çfarëdollojshëm këtë fundjavë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 19 korrik 2020

Horoskopi ditor, e diel 19 korrik 2020

Publikuar më 19.07.2020
Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së nesër...

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së nesërme, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët. Megjithatë, nuk është e nevojshme të merrni një hap vendimtar duke dhënë dorëheqjen. Demi Nuk do të mund të qëndroni të qetë para disa ndryshimeve të papritura. Ka të ngjarë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 17 korrik 2020

Horoskopi ditor, e premte 17 korrik 2020

Publikuar më 17.07.2020
Dashi Ka gjasa të realizoni një udhëtim të shkurtër. Ekzisto...

Dashi Ka gjasa të realizoni një udhëtim të shkurtër. Ekziston mundësia që një prej të njohurve të rinj të ketë lidhje me profesionin tuaj, çfarë do t’ju shërbejë shumë. Nëse nuk i keni nisur ende pushimet, përpiquni të mendoni sesi ta kaloni kohën sa më bukur, por edhe të keni fitimin e duhur. Demi Do […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 16 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 16 korrik 2020

Publikuar më 16.07.2020
Dashi Ekziston mundësia të zbuloni që një prej të afërmve tu...

Dashi Ekziston mundësia të zbuloni që një prej të afërmve tuaj të flasë keq për ju. Kjo do të bëjë që ju të shqetësoheni gjatë gjithë ditës nëse nuk përballeni dhe nuk sqaroheni me personin në fjalë. Në fusha të tjera të jetës nuk parashikohet asgjë e veçantë. Në mbrëmje do të jeni nën praninë […]

Lexo më shumë