Cannalis: Ju rrëfej të dashurin që nuk e harroj kurrë (FOTO)

Foto 1 nga 10 Pas Para


Lidhjet e femrave të modës, spektaklit dhe televizionit me futbollistët kanë qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së medias rozë, por nëse ka një femër e cila ka qenë gjithnjë e përfolur në botën e sportit, është padyshim Elisabetta Canalis.
39-vjeçarja nga Sardenja u bë mjaft e njohur për lidhjen e saj me ish-sulmuesin Bobo Vierit, prej të cilit ajo është etiketuar edhe si tifoze e Interit. Historia e tyre e dashurisë është padyshim një nga më të njohurat në botën sportive dhe megjithëse ndarja mes tyre daton shumë vite më parë, Canalis ka ende kujtime të paharruara.
“Ka vetëm një nga ish-të dashurit e mi që më mbetet në kujtesë dhe ai është Bobo. Ishim shumë të rinj dhe kemi kaluar shumë kohë bashkë. Por kur një histori mbaron, nuk mund të mbash më raporte”, u shpreh Cannalis.

Mos i vrisni gratë!

Nga Edlira Gjoni Sikur të mos mjaftonin fast-foodet amtoreske e aspak ndihmëse në lajmet në formë thashethemesh për lobingje ruse,…

Abissnet