Britanikët “çmenden” para Krishtlindjes (Foto)

Sezoni i festave të Krishtlindjes është në prag,  por për britanikët ka gjithmonë arsye për të festuar.

Qindra të rinj në Birmingham dolën mbrëmë të veshur me rrobat e festës së Krishlindjes, për të vijuar në klubet e natës…

Më pas gjithçka është ekskluzivitet i britanikëve.

Dehje, shfrenim, sfidë ndaj temperaturave të ulëta dhe sirena ambulancash. Më poshtë, një fotogaleri e përcjellë nga “Daily Mail”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet