Botërori, Rusia shënon golin e parë kundër Arabisë Saudite (VIDEO)

Ka nisur Kampionati Botëror i Futbollit dhe Rusia ka shënuar golin e parë. Autor i golit është Gazinskiy.

Goli është shënuar në minutën e 12 të takimit. Ky gol është edhe i pari që shënohet në këtë kampionat. Vendasit janë në udhën e mbarë për të rrëmbyer 3 pikë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet