Bojkotuan Kuvendin, Kryemadhi i shkon Bashës në zyrë

Seanca plenare bojkotohet edhe sot nga opozita vjen një lëvizje midis tyre. Sipas informacioneve të deritanishme, mësohet se kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka shkuar në selinë e PD-së ku do të zhvilloj një takim me kryeopzitarin Lulzim Basha. Sakaq, Kryemadhi shoqërohej nga kreu i grupit të LSI-së Petrit Vasili dhe deputetja Klajda Gjosha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Edhe unë

Koço Kokëdhima Nisma #Edheunë, e frymëzuar nga deklarata e mjeshtrit të mirënjohur Bujar Kapexhiu për të bojkotuar 30 qershorin, prej ditësh…

Abissnet