Bllokohet qarkullimi në Kukës, gurët bien në rrugë

Reshjet e shiut ditët e fundit kanë shkaktuar pasoja duke sjellë rrëshqitje dherash dhe gurësh në akset rrugore.
Një situatë e tillë është përsëritur në zonën e Shishtavecit në Kukës.
Për pasojë, qarkullimi është bllokuar për një orë. Pas ndërhyrjes së autoritetit të rrugëve, rruga është liruar dhe qarkullimi i mjeteve ka vijuar normalisht.

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet