Beyonce i mahniti të gjithë me fustanin e saj të ngushtë dhe me dekolte (Foto)

Foto 1 nga 6 Pas Para

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce ka marrë vëmendjen e të gjithëve në shfaqjen e saj të fundit në kazinonë Hard Rock në Hollywood, në Florida.

38-vjeçarja mbante veshur një fustan me shkëlqim, i ngushtë dhe me një dekolte mjaftë të hapur.

Këngëtarja ndau foto edhe në “Instagram”-in e saj me 134 milionë ndjekës, ku duhet thënë se ajo dukej super seksi teksa ka pozuar me fustanin e saj.

Sigurisht që vëmendje ka marrë edhe kuleta e saj “One Dollar Bill”, e cila u komentua pozitivisht nga ndjekësit.

Beyonce ka qenë e zënë gjatë javëve të fundit, pasi është duke punuar për realizimin e videoklipit të ri të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet