Bes Kallaku rrëfen planet për fëmijë

Para pak kohësh, Besi dhe Xhensila kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Tani, mesa duket janë gati për të provuar edhe eksperiencën e mrekullueshme e të qënit prindër.

I ftuar në ‘Wake up’, Besi zbuloi se planet për fëmijē janë të afërta.

“Kur ta sjellë zoti, por në punë jemi. E duam vërtetë një fëmijë”-u shpreh ai.

Besi shtoi se kjo ēshtë dëshira më e madhe e Xhensilës.

“Xhensila tani nuk ka më kënaqësi për koncerte e muzikë. E ndjen dhe ma ka shprehur se është gati për një fēmijë”.

Të tjera

Abissnet