Bella Hadid mahnit në fotosesionin e fundit (FOTO)

Foto 1 nga 4 Pas Para

Modelja e famshme dhe mjaft seksi, Bella Hadid, i ka mahnitur të gjithë me fotot e saj më të reja.

Ajo ka pozuar për fushatën e reklamimit të këpucëve të dizejnatorit, Giuseppe Zanotti.

21-vjeçarja ka nxjerrë në pah linjat e saj të mrekullueshme trupore, të cilat e paraqesin Bella-n më sensuale se kurrë më parë.

Të tjera

Lavdi sportit!

Nga Enver Robelli Në çdo Kampionat Botëror të futbollit është mirë të lexohet libri “Lavdërimi i sportit” i profesorit Hans…

Abissnet