×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

“Bëj seks me fanset e mia çdo javë”, tenisti rrëfen të fshehtat e tij jashtë lojës

Tenisti nga Australia, Nick Kyrgios tha se përfshihet romantikisht me tifozët si “një gjë javore” sa herë që nuk është në një lidhje aktuale.

Kirgios është një nga atletët më të talentuar në sportin e tij, por rrallë feston suksesin në kampionat sepse ai rezervon ndeshje, pështyn në fush dhe humbet përqendrimin kur sheh “një zogëz me të vërtetë të nxehtë në turmë”, citon Insider.

Duke folur me tifozët gjatë një pyetje përgjigjë ndërsa transmetonte Fornite deri në orën 6 të mëngjesit, Kirgios u pyet nëse ai kishte fjetur ndonjëherë me një tifoz.

“Po”, ishte përgjigjja e 25-vjeçarit, sipas Yahoo Sports. “Në të gjithë seriozitetin nëse nuk po shoh dikë është si një gjë javore”.

Australiani atëherë rikujtoi rreth një kohë kur po garonte kundër Roger Federer në Laver Cup përpara se të tundohej me zogun e lartpërmendur “zog me të vërtetë të nxehtë në turmë”.

“Unë isha duke luajtur me Fed dhe isha si “dreq”, doja ta nxirrja jashtë për një pije atë vajzë”.

Duke vazhduar të diskutojë jetën e tij romantike, Kirgios shtoi se është veçanërisht i dashuruar me gratë e Europës Lindore. “Europiano Lindoret thjesht kanë venë zemrën time në lëvizje.

Kirgios së fundmi ishte në një lidhje me tenisten ruse Anna Kalinskaya, e cila postoi në Instagram duke thënë “f —– energji vampir” së bashku me “nuk je djalë i keq, thjesht je person i keq” në mesazhe të cilat që atëherë janë fshirë, njoftoi Yahoo.

“Çfarë ndodhi me Kalinskaya? Asgjë nuk ndodhi”, tha Kirgios. “Ne thjesht ecëm në rrugët tona të ndara. Për fat të keq gjërat nuk funksionuan. Kishim disa kujtime argëtuese”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Del fustani mask, e vesh modelja e famshme

Del fustani mask, e vesh modelja e famshme

Publikuar më 27.09.2020
COVID nuk ka vendosur një bllokim në mënyrat e modës për Lot...

COVID nuk ka vendosur një bllokim në mënyrat e modës për Lottie Moss, ndërsa ajo shfaqet në rrugët e Londrës me një fustan të maskës e gjitha-në-një. Modelja, 22-vjeçare, ka kushtuar një 15 paund nga gjigandi i veshjeve PrettyLittleThing ndërsa shëtiste e vetme të enjten. Motra e Kate Moss është lidhur me DJ Roman Kemp, […]

Lexo më shumë

Njihej si ‘Dragoi’/ Nasho Jorgaqi spiun i Sigurimit të Shtetit (Dokumenti)

Njihej si ‘Dragoi’/ Nasho Jorgaqi spiun i Sigurimit të Shtetit (Dokumenti)

Publikuar më 27.09.2020
Ish-drejtori i Institutit të Studimeve të Krimeve të Komuniz...

Ish-drejtori i Institutit të Studimeve të Krimeve të Komunizmit (ISKK), Agron Tufa ka publikuar një dokument për shkrimtarin Nasho Jorgaqi, sipas të cilit është bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit. Tufa thotë se shkrimtari ka qenë një nga bashkëpunëtorët më të vjetër të Sigurimit të Shtetit. Ai thotë se Jorgaqi ka pasur pseudonimin “Dragoi”, teksa “sponsorizohej […]

Lexo më shumë

Në ‘arrest shtëpie’ prej 5 muajsh, “Zogu i Tiranës” poston foto dhe ka një kërkesë

Në ‘arrest shtëpie’ prej 5 muajsh, “Zogu i Tiranës” poston foto dhe ka një kërkesë

Publikuar më 25.09.2020
Hermes Nikaj i njohur ndryshe edhe si “Zogu i Tiranës” i aku...

Hermes Nikaj i njohur ndryshe edhe si “Zogu i Tiranës” i akuzuar për shfrytëzim prostitucioni, prej 5 muajsh ndodhet në arrest shtëpie, pasi gjykata pranoi kërkesën për ndryshimin e masës së sigurisë duke e nxjerrë nga qelia. Së fundmi, Nikaj ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shkruan së është bërë për të shkuar […]

Lexo më shumë

Raportoi i pari për rastet me koronavirus në Wuhan, gazetari kinez është zhdukur që muajin shkurt!

Raportoi i pari për rastet me koronavirus në Wuhan, gazetari kinez është zhdukur që muajin shkurt!

Publikuar më 25.09.2020
Ngelet mister fakti se si u zhduk gazetari kinez, i cili rap...

Ngelet mister fakti se si u zhduk gazetari kinez, i cili raportoi i pari rastin me koronavirus. Ai ishte zhdukur në shkurt pasi kishte raportuar rastet e para në Wuhan. Ndërkohë, një miku i tij tha se ai ishte arrestuar nga autoritetet kineze. ‘The Guardian’ shkruan se Chen Qiushi, ish-avokat i shndërruar në gazetar, kishte […]

Lexo më shumë

(Video) Kishte veshur fund të shkurtër, vajza 22-vjeçare goditet nga dy persona

(Video) Kishte veshur fund të shkurtër, vajza 22-vjeçare goditet nga dy persona

Publikuar më 25.09.2020
Një studente franceze pretendon se është sulmuar në qytetin ...

Një studente franceze pretendon se është sulmuar në qytetin francez të Strasburgut nga tre burra që u ofenduan pasi ajo ishte e veshur me një fund të shkurtër. Gruaja, e cila e identifikoi veten si Elisabeth, 22 vjeçe, tha se ishte duke bërë shëtitje nëpër qytet ndërsa pinte një cigare të premten e javës së […]

Lexo më shumë

Vendimi i fundit/ Vaksina do të jetë gati në muajin mars, ja kush do të vaksinohet i pari

Vendimi i fundit/ Vaksina do të jetë gati në muajin mars, ja kush do të vaksinohet i pari

Publikuar më 24.09.2020
Vaksina e koronavirusit të Sanofi ka të ngjarë të jetë vaksi...

Vaksina e koronavirusit të Sanofi ka të ngjarë të jetë vaksina e parë e Belgjikës dhe duhet të jetë në dispozicion duke filluar nga muaji Mars, njoftoi të enjten Ministrja e Shëndetësisë, Maggie De Block. Vaksina, e cila është ende në zhvillim, do të shpërndahet në Belgjikë dhe në pjesën tjetër të BE gradualisht, muaj […]

Lexo më shumë

Incidenti me Mike Pence/ Avioni ulet për shkak se godiet nga zogjtë fluturues (Video)

Incidenti me Mike Pence/ Avioni ulet për shkak se godiet nga zogjtë fluturues (Video)

Publikuar më 23.09.2020
Air Force Two është detyruar të ulet në një aeroport të New ...

Air Force Two është detyruar të ulet në një aeroport të New Hampshire pasi u godit nga zogjtë menjëherë pas ngritjes. Incidenti ndodhi të martën në mbrëmje pasi aeroplani, me Zëvendës Presidentin e Shteteve të Bashkuara, Mike Pence, u nis nga Aeroporti Rajonal Mançester-Boston gjatë rrugës për në Uashington, D.C. Video e shpërndarë në Twitter […]

Lexo më shumë

Facebook kërcënon: Do të tërhiqemi nga Europa!

Facebook kërcënon: Do të tërhiqemi nga Europa!

Publikuar më 23.09.2020
Facebook ka paralajmëruar se mund të tërhiqet nga Evropa nës...

Facebook ka paralajmëruar se mund të tërhiqet nga Evropa nëse komisioneri irlandez i mbrojtjes së të dhënave zbaton një ndalim për ndarjen e të dhënave me SHBA, pas një vendimi historik nga gjykata Evropiane e Drejtësisë e cila zbuloi në korrik se nuk kishte mbrojtje të mjaftueshme kundër përgjimit nga agjensitë e inteligjencës amerikane. Në […]

Lexo më shumë