Bebe Rexha, më seksi se kurrë (FOTO&VIDEO)

Bebe Rexha është këngëtarja shqiptare e mirënjohur në të gjithë botën.

Së fundi ajo ka postuar fotografi përkrah me babagjyshin e Vitit të Ri.

Duket shumë e lumtur pranë tij.

Kurse në video ajo duket mjaft seksi teksa ekspozon hiret e saj.

Të tjera

Leksioni i Studentëve

Nga Zef Bushati Përtej kryefjalës së këtyre ditëve “student” dhe përpjekjeve të kuptueshme për pronësimin politik të protestës, e cila…

Abissnet