Bashkëshorti i Almeda Abazit puthje pasionante me një tjetër (Foto)

Në muajin shkurt, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi kurorëzoi në martesë lidhjen e saj me aktorin turk Tolgahan Sayisman në një ceremoni intime në SHBA. Pas kthimit në Turqi, dyshja iu rikthye projekteve në punë dhe Tolgahan momentalisht po punon për xhirimet e lmit ‘Perla e Zezë’.

Në lmin në fjalë, ai dhe aktorja Hande Erçel luajnë rolin e dy të dashuruarve dhe së fundmi kanë xhiruar një skenë puthjeje pasionante.

Tolgahan Saysman dhe Hamde Erçel Fotot e skenës kanë bërë menjëherë xhiron e rrjeteve sociale, duke shqetësuar veçanërisht fansat e Almedës, të cilët e kanë paralajmëruar aktorin që t bëjë kujdes sepse ‘puthjet janë të rrezikshme’, shkruan Xing. Megjithatë, një gjë e tillë nuk e ka shqetësuar Almedën e cila nuk ka reaguar ndaj komenteve.

Të tjera

Abissnet