Basha plasi “bombën” e radhës: Rama po fiton kohë, ja kush po shkatërron provat e krimit (Emri)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, me anë të një statusi në faqen e tij në “Facebook” ka bërë të ditur emrin e personit që sipas tij është duke shkatërruar provat e krimit.

Basha tha se Rama po blen kohë për ushtarin e tij, ndërkohë në shtëpinë e ish-ministrit janë duke fshirë të gjitha provat.

Postimi

Ja si Edi Rama blen kohë për ushtarin e tij ndërkohë që shkatërrojnë provat e krimit:
“Zoti Basha prej 3 netesh ne darke te shpia e Tahirit jane mbledh shume njerez qe kane hyre e kane dale. Shume prej tyre tipa te forte e te vesh ne te zeza! Shpia po pastrohet e po krefet me thase! Ernest Dimashi Drejtori i IT po pastron laptopin dhe celularet e Sajmirit”.

Të tjera

Abissnet