Basha nis mbledhjen me Kryesinë dhe kryebashkiakët e PD

Kryedemokrati Lulzim Basha, ka nisur mbledhjen në selinë blu, me kryesinë dhe kryebashkiakët e PD.
Ndërsa, mësohet se në qendër të këtij takimi është vijueshmëria e aksionit opozitar. Ky takim vjen pas një sërë takimesh që Basha ka zhvilluar ditët e fundit në rrethe.
Ndërkohë bëhet me dije se opozita do vijojë protestat, pasi tashmë është shtuar edhe mosnjohja e zgjedhjeve të 30 qershorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet