Basha në Vlorë: Më 27 janar i japim një mesazh të fortë Edi Ramës

Kryedemokrati Lulzim Basha u ndal sot në qytetin e Vlorës, ku kryetema e takimit me qytetarët ishte protesta e 27 janarit.

Përmes një mesazhi në “Facebook” Basha shprehet është se qytetarët vlonjatë dhe gjithë Shqipëria do t’i japin një mesazh të fortë Edi Ramës.

Ja statusi i Bashës:

Vlora ka një mesazh të qartë për Edi Ramën:

Më #27janar atë që ke dëgjuar nga opozita, do ta dëgjosh nga populli i bashkuar në sheshin e protestës, në mes të Tiranës.

Koha jote ka mbaruar! Shqiptarët nuk do të pranojnë rënien e drejtësisë në dorë të krimit.

Banditët e kane vendin në burg, jo në qeveri!

Të tjera

Abissnet