Basha mbledh Kryesinë, kërkon angazhim maksimal

Ditën e sotme, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mblodhi Kryesinë dhe ish-grupin parlamentar të PD-së.

Ndërkaq, sipas raportimeve bëhet me dije se Basha u ka kërkuar strukturave angazhim maksimal.

“Të intensifikojmë takimet me qytetarët në të gjithë vendin. Refuzimin e 30 qershorit ta kthejmë në alternativë për të ardhmen.”, është shprehur Basha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet