Babai sulmon në gjykatë vrasësin e vajzës së tij (VIDEO)

Foto 1 nga 2 Pas Para

Një baba ishte në gjykatë, pasi një burrë ia ka vrarë vajzën e tij 5 vjeçe.

Ryan Burge 37 vjeç dyshohet për vrasjen e Hartley Anderson Friday. Kjo e fundit u gjet e vdekur nga nëna e saj. Burge kishte nisur një raport me Natasha Luchau, nënë e viktimës.

Në gjykatë kishte shumë të pranishëm. Babai i Hartley, Peter Anderson nuk ka mbajtur dot zemërimin që kishte e ka nisur të godasë vrasësin e dyshuar. Nëna e Hartley u pa gjithashtu e zemëruar dhe e trishtuar për atë që ka ndodhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet