Ashtu si në film, djali i bën vajzës propozimin e veçantë për martesë (VIDEO)

Shumë vajza ëndërrojnë të jetojnë së paku një moment të jetës së tyre si protagoniste të një përrallë apo një filmi. Nëse keni një të dashur sipërmarrës me një grup të madh bashkëpunëtorësh, ëndrra mund të realizohet.

Ndodhi me një vajzë e cila, e ftuar në kinema nga djali, e gjeti veten në një version pak të modifikuar të Bukuroshes së Fjetur. Siç shihet në video pas puthjes së zgjimit, princi nxori një unazë nga ekrani. Princi i karikaturave hodhi kutinë me xhevahirin e çmuar në sallë dhe ishte i dashuri i tij që e rrëmbeu atë, mes duartrokitjeve dhe të qeshurave të publikut, të përbërë kryesisht nga të afërm dhe miq të çiftit, ai bëri propozimin e tij për martesë.

Do ishte e pamundur që gruaja e re të refuzojë propozimin për martesë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet