Armela e BB9 trondit rrjetin me foton e fundit. Kaq “hot” nuk e kishim parë kurrë! (FOTO)

Armela Hyseni, ish-banorja e Big Brother Albania 9 publikon në rrjete sociale një foto vërtet mjaft provokuese.

Ajo ka vendosur një palë syze të errëta dhe po qëndron në një pozicion mjaft sensual.

Kjo foto nuk ka kaluar pa rënë në sy nga ndjekësit e saj në rrjete sociale, të cilët nuk i kanë kursyer komentet ndaj Armelës.

Ja për cilë foto bëhet fjalë.

Të tjera

Abissnet