Ami dhe Ermali bëhen prindër për herë të dytë (FOTO)

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë bërë prindër për herë të dytë.
Vajza ka ardhur në jetë mëngjesin e sotëm në një nga spitalet private në kryeqytet. Ka qenë vetë Mamaqi, ai që ka publikuar edhe foton e parë të vajzës.
‘’Zoti na bekoi përsëri, kësaj radhe me një vajzë…”, shkruan Ermali në Instagram.
Kështu Joeli u bë me një motër të vogël, dhe të gjithë i urojmë një jetë sa më të gjatë për të voglën e çiftit.

Të tjera

Abissnet