Amber Rose zvogëlon gjoksin (FOTO)

Foto 1 nga 2 Pas Para

Amber Rose është një ndër modelet më të bukura dhe seksi në botë, e cila gjithnjë është dalluar për format perfekte fizike.
Megjithatë ka diçka që e shqetëson modelen në trupin e saj. Janë pikërisht përmasat e gjoksit, të cilat ashtu siç është shprehur Amber e rëndojnë së tepërmi dhe nuk e lejojnë të veshë bluzat që ajo do.
Për të gjitha këto arsye Amber ka vendosur t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale për zvogëlimin e gjoksit. Këtë fakt e ka bërë të ditur vetë modelja në rrjetin social Instagram.
Duket se gjoksi i saj i madh ka qenë shqetësim prej kohësh, pasi në korrik të 2017 ajo ka deklaruar se do i nënshtrohej ndërhyrjes, por vetëm në ditët e para të këtij viti e ka marrë seriozisht.

Të tjera

Abissnet