×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Almeda “debaton” live në studio me Tolgahan: Luan gjithë ditën

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më të preferuara jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Turqi. Dyshja e njohur së fundmi kanë qenë të ftuar në emisionin turk “Kanalin D”, në të cilin kanë zbuluar se çfarë nuk pëlqejnë nga njëri-tjetri.

Kur u pyet se për çfarë e ka mërzitur Tolgahan, bukuroshja shqiptare u përgjigj se ai ka kaluar shumë kohë duke luajtur “play station”.

“Tolgahan luan gjithë ditën playstation, e kuptova që nuk heq dorë dhe ndava katet”, tregoi Almeda duke qeshur. Ndërsa Tolgahan është përgjigjur se në shtëpinë e tyre ka shumë vende në të cilat mund të qëndrojnë.

Ky i fundit tha se bashkëshortja e tij e mban shtëpinë shumë të pastër, ndërsa Almeda tregoi të kundërtën për aktorin. “Tolgahan është kaq rrëmujaxhi. E provon një bluzë dhe e lë aty”, u shpreh Abazi.

Ky “debat” mes çiftit ka shkaktuar shumë të qeshura, sepse janë gjëra mjaft të zakonshme për çdo çift.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shokon Johnny Depp: I kam dhënë vajzës marijuanë në moshën 13-vjeçare

Shokon Johnny Depp: I kam dhënë vajzës marijuanë në moshën 13-vjeçare

Publikuar më 08.07.2020
Aktori Johnny Depp ka treguar se i ka dhënë vajzës së tij ma...

Aktori Johnny Depp ka treguar se i ka dhënë vajzës së tij marijuanë në moshën 13-vjeçare, duke pretenduar se ky është një veprim prej prindi të përgjegjshëm. Kjo gjë u zbulua në gjykatë ditën e martë, ndërkohë që Depp u përball me gazetën “The Sun” për shkak se ky grup mediatik e cilësoi si dhunues […]

Lexo më shumë

U përfol për një lidhje të re, Stresi i hedh poshtë aludimet dhe pozon përkrah vjehrrës së tij

U përfol për një lidhje të re, Stresi i hedh poshtë aludimet dhe pozon përkrah vjehrrës së tij

Publikuar më 08.07.2020
Stresi pak ditë më parë u përfol për një lidhje romantike me...

Stresi pak ditë më parë u përfol për një lidhje romantike me ish-Miss World Albania, Atalanta Kërçykun. Në media u publikuan disa foto në të cilat ata shiheshin shumë pranë njëri-tjetrit dhe thuhej se reperi i kishte dhënë përfundimisht fund lidhjes me Kejsin. Por i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Stresi i hodhi poshtë […]

Lexo më shumë

“Kam kaluar në depresion”, Majk rrëfen ditët e vështira të izolimit në shtëpi

“Kam kaluar në depresion”, Majk rrëfen ditët e vështira të izolimit në shtëpi

Publikuar më 08.07.2020
Si pjesa më e madhe e artistëve reperi Majk ka vendosur të s...

Si pjesa më e madhe e artistëve reperi Majk ka vendosur të shfrytëzojë mos angazhimin në punë për të nisur sezonin e pushimeve . Ditët e fundit reperi ka qenë i pranishëm në Dhërmi për të pushuar dhe prej andej ka dhënë një intervistë për “Edicioni Veror”. Majk ka treguar se për shkak të pandemisë […]

Lexo më shumë

Modelja kujdeset për maskën, por era i merr fundin dhe i nxjerr sheshit pjesët intime (Foto)

Modelja kujdeset për maskën, por era i merr fundin dhe i nxjerr sheshit pjesët intime (Foto)

Publikuar më 07.07.2020
Modelja Lottie Moss, motra e supermodeles Kate Moss, la tërh...

Modelja Lottie Moss, motra e supermodeles Kate Moss, la tërhequr vëmendjen e të gjithëve më fotot e fundit të cilat po qarkullojnë të në gjithë rrjetin. Bukuroshja është fotografuar e veshur më të zeza dhe teksa mbante edhe një maskë, duke zbatuar masat e vendosura ndaj COVID-19. Një fakt nuk ishte maska e vendosur ajo […]

Lexo më shumë

Ylli i Disney vdes në moshën 24-vjeçare

Ylli i Disney vdes në moshën 24-vjeçare

Publikuar më 07.07.2020
Ka humbur jetën në moshën 24-vjeçare, ylli i Disney, Sebasti...

Ka humbur jetën në moshën 24-vjeçare, ylli i Disney, Sebastian Athie. Lajmi i hidhur për vdekjen në moshë shumë të re të aktorit është bërë i ditur nga The Disney Channel Latin America, përmes një njoftimi në rrjetin social “Instagram”. “Pusho në paqe, Sebas. Arti dhe buzëqeshja jote do të jetojnë përgjithmonë. Jemi të trishtuar […]

Lexo më shumë

Modelja e kolme tregon transformimin e trupit pas lindjes së fëmijës (Foto)

Modelja e kolme tregon transformimin e trupit pas lindjes së fëmijës (Foto)

Publikuar më 07.07.2020
Një nga modelet e famshme të kolme, ka dashur të përcjell nj...

Një nga modelet e famshme të kolme, ka dashur të përcjell një mesash për të gjitha nënat e reja, të cilat kanë sjellë një jetë fëmijën e parë dhe janë hasur me transformimin tërësorë të trupit të tyre. Përmes disa postimeve në rrjetet sociale modelja Ashley Graham ka treguar se si duket trupi i saj […]

Lexo më shumë

Vajza e regjisorit Steven Spielberg fejohet me aktorin Genc Legrand

Vajza e regjisorit Steven Spielberg fejohet me aktorin Genc Legrand

Publikuar më 07.07.2020
Vajza e regjisorit Steven Spielberg, Destry Allyn, është fej...

Vajza e regjisorit Steven Spielberg, Destry Allyn, është fejuar me aktorin Genc Legrand. Destry, 23-vjeçare, njoftoi lajmin e gëzueshëm të premten në mbrëmje përmes një fotografie të publikuar në Instagram krah partnerit të saj, në të cilën ka vënë në fokus edhe unazën. “Përshendetje, jam fejuar”, ka shkruar ajo. “Jam shumë e emocionuar të vazhdoj […]

Lexo më shumë

Madonna i habit të gjithë, 61-vjeçarja pozon topless para pasqyrës (FOTO)

Madonna i habit të gjithë, 61-vjeçarja pozon topless para pasqyrës (FOTO)

Publikuar më 07.07.2020
Prej muajit mars Madonna nuk ka qenë shumë aktive për shkak ...

Prej muajit mars Madonna nuk ka qenë shumë aktive për shkak të një dëmtimi në gju. Pas një kohe të gjatë ajo ka postuar një imazh të saj, i cili i ka lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit në rrjete sociale. Këngëtarja 61-vjeçare ka postuar në “Instagram” një foto në të cilën shihet duke pozuar […]

Lexo më shumë