Albi Nako zbulon mesazhin e fundit që ka shkëmbyer me Klaudian: Nuk e ke …

Albi Nako dhe Klaudia Pepa pas divorcit të tyre kanë qenë çifti më të përfolur në portale dhe rrjetet sociale. Vëmendja  u rrit edhe më shumë kur Klaudia Pepa e quajti pas divorcit Albi Nakon si ‘vëllain e madh’.

Koreografi ishte i ftuar në emisionin ‘Thumb’ ku ndër të tjera është pyetur se cili ishte mesazhi i fundit që kishte marrë nga ish-bashkëshortja e tij, Klaudia.

“Nuk e ke gjë këtë xhaketën, për spektaklin domethënë!”, u shpreh Albi Nako. Mesa duket edhe pse janë divorcuar ata vazhdojnë të kenë kontakte dhe respekt për njëri-tjetrin.

 

Të tjera

Abissnet