×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Alban Skënderaj zbulon surprizën, publikon këngën më të bukur për dashurinë

Çdo këngë e Alban Skënderaj është e mbushur me nota romanticiteti, por projekti i realizuar së fundmi me siguri do të shkrijë zemrat e çdokujt. Këtë 14 shkurt, që njihet si dita e dashurisë, këngëtari ka publikuar këngën e tij më të re.

“Çdo ditë një Shën Valentin” titullohet projekti i ri artistit, e me siguri kjo është dhurata më e bukur për të gjithë fansat e Albanit, që sot festojnë për dashurinë. Me një videoklip të thjeshtë dhe një tekst, në të cilin ka përzgjedhur me shumë kujdes çdo fjalë, kështu ka zgjedhur Skënderaj t’i uroj të gjithë të dashuruarit. Këngëtari e kishte paralajmëruar prej kohësh këngën e re si një surprizë për adhuruesit e muzikës së tij dhe deri më tani ka korrur mjaft sukses, të paktën këtë gjë tregojnë klikimet në “Youtube”.

Alban Skënderaj ka treguar gjithmonë se është një nga djemtë më romantikë të “showbiz”-it dhe kjo këngë duhet të shërbejë edhe si një dhuratë e bukur për bashkëshorten e tij, Miriam Canin.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ashtu siç nuk e kemi parë kurrë më parë! Rudina Magjistari ndryshon look pas kaq shumë vitesh në ekran (Foto)

Ashtu siç nuk e kemi parë kurrë më parë! Rudina Magjistari ndryshon look pas kaq shumë vitesh në ekran (Foto)

Publikuar më 10.07.2020
Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari ka tërhequr vëmendje...

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me look-un që u paraqit sot në emisionin e pasdites në “Tv Klan”. Ishim mësuar ta shikonim atë me të njëjtën pamje ndër vite, biondja bukuroshe me flokë të shtrira e onde të lehta dhe shumë e buzëqeshur. Por më puntatën e ditës së […]

Lexo më shumë

Modeli shqiptar baba për herë të tretë, merr pjesë në lindje dhe i pret kërthizën bebit

Modeli shqiptar baba për herë të tretë, merr pjesë në lindje dhe i pret kërthizën bebit

Publikuar më 10.07.2020
Modeli i njohur shqiptar dhe njëherësh menaxheri i shumë kën...

Modeli i njohur shqiptar dhe njëherësh menaxheri i shumë këngëtarëve të njohur, Alesio Alia, është bërë baba për herë të tretë ditën e sotme. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një djalë dhe lajmin e bukur ai e ka bërë vetë të ditur. Alesio ka treguar se bebi ka ardhur në jetë shëndoshë e […]

Lexo më shumë

“Uroj të të kem gjithmonë në zemër”, si kurrë më parë partnerja i bën Ledrit dedikimin më romantik

“Uroj të të kem gjithmonë në zemër”, si kurrë më parë partnerja i bën Ledrit dedikimin më romantik

Publikuar më 10.07.2020
Ditën e sotme reperi Ledri Vula feston ditëlindjen dhe për k...

Ditën e sotme reperi Ledri Vula feston ditëlindjen dhe për këtë datë të shënuar nuk ka munguar një urim nga partnerja e tij, Sara Hoxha. Kjo e fundit si kurrë më parë ka publikuar një foto në të cilën shihet duke shkëmbyer një puthje romantike me Ledrin. Ajo i ka bërë një dedikim shumë të […]

Lexo më shumë

“Me paret e familjes i blen dashnores Porche”, befason këngëtari i njohur

“Me paret e familjes i blen dashnores Porche”, befason këngëtari i njohur

Publikuar më 10.07.2020
Producenti dhe njëherësh këngëtari i njohur Genc Prelvukaj k...

Producenti dhe njëherësh këngëtari i njohur Genc Prelvukaj ka hedhur në treg këngën e tij të re “Lek i madh”. Në një postimi në Instagram, ai ka treguar se kjo këngë i kushtohet fëmijëve të zyrtarëve dhe politikanëve, trafikantëve pa nivel që merren me punë të paligjshme. “Kanga nuk është për gjithë meshkujt por vetëm […]

Lexo më shumë

Xhemi Shehu largohet nga Top Channel, moderatorja firmos dorëheqjen

Xhemi Shehu largohet nga Top Channel, moderatorja firmos dorëheqjen

Publikuar më 10.07.2020
Burime të brendshme dhe të sigurta thonë për Anabel.al se Xh...

Burime të brendshme dhe të sigurta thonë për Anabel.al se Xhemi Shehu është larguar nga Top Channel. Ndonëse nga ana e Xhemit nuk ka ende një reagim, burimet theksojnë se bashkëpunimi është ndërprerë zyrtarisht pasi moderatorja ka firmosur dorëheqjen. Anabel.al u përpoq të kontaktonte me Xhemi Shehun, por nuk kemi marrë ende një përgjigje. Lajmi […]

Lexo më shumë

U zhduk në mes të liqenit, publikohen pamjet nga momentet e fundit të jetës së aktores (VIDEO)

U zhduk në mes të liqenit, publikohen pamjet nga momentet e fundit të jetës së aktores (VIDEO)

Publikuar më 10.07.2020
Zhdukja e aktores Naya Rivera mbetet ende e mistershme, ndër...

Zhdukja e aktores Naya Rivera mbetet ende e mistershme, ndërkohë që autoritetet vazhdojnë kërkimin për trupin e saj në liqenin e Pirus. Departamenti i Sherifit të Venturas ka publikuar momentet e fundit të aktores, në të cilat jo shfaqet duke mbërritur me makinë bashkë me djalin e saj 4-vjeçar në liqen. Në pamjet që kanë […]

Lexo më shumë

“Po pres të vijë koha e duhur”, Bebe Rexha ju kërkon publikisht falje fansave të saj

“Po pres të vijë koha e duhur”, Bebe Rexha ju kërkon publikisht falje fansave të saj

Publikuar më 09.07.2020
Bebe Rexha prej kohësh nuk është aktive në muzikë dhe siç du...

Bebe Rexha prej kohësh nuk është aktive në muzikë dhe siç duket ajo e ka një arsye për këtë gjë. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka treguar se ajo ka gati shumë këngë të reja dhe album, por po pret kohën e duhur për t’i publikuar. Për këtë arsye ajo ju ka kërkuar publikisht falje fansave […]

Lexo më shumë

“Covid-19 nuk është SIDA”, partneri i këngëtares së infektuar reagon i revoltuar: Tregoni nëse jeni prekur

“Covid-19 nuk është SIDA”, partneri i këngëtares së infektuar reagon i revoltuar: Tregoni nëse jeni prekur

Publikuar më 09.07.2020
Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Thaçi, konfirmoi ditë...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Thaçi, konfirmoi ditën e djeshme se ishte infektuar me koronavirus. Adelina u shpreh se nuk kishte simptoma të rënda të virusit dhe se mund ta ketë marrë për shkak të papërgjegjshmërisë së njerëzve. Ajo ju bëri thirrje të gjithë atyre që janë të infektuar ta zbulojnë këtë gjë publikisht, sepse […]

Lexo më shumë