Akuzohen për përdhunimin e një adoleshenteje, pranga futbollistëve britanikë (FOTO)

Foto 1 nga 2 Pas Para

Në Ibiza, dy futbollistë vetëm 20 vjeç akuzohen për sulm seksual ndaj një adoleshenteje dhe ndaj janë arrestuar. Në pranga kanë rënë futbollistët e Charlton Reeco Hackett-Fairchild dhe Karlan Ahearne-Grant. Agresorët u arrestuan të martën pasi një vajzë i ka denoncuar për përdhunim, shkruan The Sun.

Ka dyshime se dy futbollistët kanë kryer marrëdhënie seksuale me vajzën pa pëlqimin e saj, siç kanë deklaruar prindërit e adoleshentes në polici. Megjithatë, dëshmitë janë kontradiktore për rastin. Ngjarja ka ndodhur në hotelin  Cala de Bou. Dedektivët janë shprehur se njëri e ka kapur me zor vajzën, kurse tjetri po e mbante, e i treti ishte duke e filmuar.

/D.Xh/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet