Akuza e fortë e Berishës: Olsi Rama i përfshirë në trafikun e drogës

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka marrë fjalën e tij në Kuvend.

Berisha ka përmendur akuza të rënda në drejtim të Ramës dhe të maxhorancës. Ai tha se Rama nderon krimin dhe se këtë gjë e quan normale. “Sipas Ramës, krimi duhet mbrojtur pasi është krimi ai që i shërben atij. Vëllai i tij Olsi Rama është i përfshirë në trafik të drogës”, deklaroi ish-kreu i qeverisë së Shqipërisë.

/D.Xh/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet