×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Aktori i famshëm turk martohet papritur, dalin pamje nga ceremonia (Foto)

Aktori i famshëm turk, Baris Arduç, i ka dhënë fund beqarisë krejt papritur. Lajmi u bë i ditur nga mediat turke të cilat nxorën zbuluar planin e aktorit për t’u martuar në fshehtësi.

Aktori, shumë i dashur për shqiptarët, u martua me partneren e tij Gupse Ozay pas 6 vitesh bashkëjetese. Çifti kishte zgjedhur të lidhej në martesë në një ceremoni shumë intime, në Çeshme, aty ku po pushojnë prej javësh dhe të ftuar kishin vetëm dëshmitarët.

Vetëm pak minuta pas celebrimit Arduç dhe partnerja e tij u detyruan të flasin para gazetarëve të cilët kishin rrethuar ambientet ku çifti u martua. Ata thanë se gjithçka kishte ndodhur pa planifikuar.

Çifti tërhoqi goxha vëmendje, jo vetëm për ceremoninë por edhe për thjeshtësinë e të veshurit. Nusja mbante të veshur një fustan të bardh të shkurtër dhe një palë atlete dhe kishte bërë një make up mjaft minimalist. Gjithashtu aktori dukej mjaft mirë me flokët e çrregullta dhe këmishën e bardhë me një lule.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Revista “Forbes” shpall listën e aktorëve më të paguar të vitit

Revista “Forbes” shpall listën e aktorëve më të paguar të vitit

Publikuar më 12.08.2020
Revista “Forbes” shpalli për të dytin vit radhazi Dwayne “th...

Revista “Forbes” shpalli për të dytin vit radhazi Dwayne “the Rock” Johnson, si aktorin më të paguar në botë. Ish mundësi raportohet të ketë fituar 87.5 milionë dollarë në periudhën nga 1 qershori i vitit 2019 në 1 qershorin e vitit 2020, përfshirë këtu dhe 23.5 milionë dollarë nga thrilleri i Netflix, “Red Notice”. Një […]

Lexo më shumë

Aurela Gaçe bie pre e sulmeve kibernetike/ I vjedhin faqen e FB

Aurela Gaçe bie pre e sulmeve kibernetike/ I vjedhin faqen e FB

Publikuar më 12.08.2020
Sulmet kibernetike nuk janë rralla kur bëhet fjalë për fytyr...

Sulmet kibernetike nuk janë rralla kur bëhet fjalë për fytyra publike. Së fundmi reperët Fero dhe S4MM kishin raportuar se llogaritë e tyre në Instagram ishin thyer nga persona të panjohur – megjithëse të dy reperët kanë arritur të kthejnë në pronësinë e tyre llogaritë në Instagram. E së fundmi, Aurela Gaç me anë të […]

Lexo më shumë

“Më mori buzëqeshjen brenda natës”! Modeli shqiptar pëson paralizë dhe kërkon ndihmë publikisht (Foto)

“Më mori buzëqeshjen brenda natës”! Modeli shqiptar pëson paralizë dhe kërkon ndihmë publikisht (Foto)

Publikuar më 12.08.2020
Një student shqiptar që punon si model në New York ka kërkua...

Një student shqiptar që punon si model në New York ka kërkuar ndihmë publikisht për fonde, në mënyrë që të mund të bëjë një ndërhyrje në fytyrën që i është paralizuar. Ai tregon përmes një postimi në “Instagram”, tregon se buzëqeshja iu largua brenda natës për shkak të një gjendjeje që quhet paraliza e Bell-it, […]

Lexo më shumë

“Nusja më e bukur”, ish-i dashuri çmend rrjetin me komentin që bën në foton e Dafina Zeqirit

“Nusja më e bukur”, ish-i dashuri çmend rrjetin me komentin që bën në foton e Dafina Zeqirit

Publikuar më 12.08.2020
Këngëtarja Dafina Zeqiri ka fshirë nga Instagrami të gjitha ...

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka fshirë nga Instagrami të gjitha fotot dhe ka publikuar një foto ku shfaqet e mbuluar me një shami të kuqe. Mes shumë pyetjeve, nëse bëhet fjalë për një hit të radhës, apo Dafina po jep mesazhin e nja dasme të mundshme, ka rënë në sy komenti i ish-të dashurit, DJ Geek. […]

Lexo më shumë

“Ku e ke burrin”, Armina Mevlani tregon arsyen e shtyrjes së dasmës me Shkëlzen Berishën

“Ku e ke burrin”, Armina Mevlani tregon arsyen e shtyrjes së dasmës me Shkëlzen Berishën

Publikuar më 12.08.2020
Armina Mevlani ka ndarë me miqtë e saj virtual përgjigjet e ...

Armina Mevlani ka ndarë me miqtë e saj virtual përgjigjet e pyetjeve që i kanë mbërritur në “Instagram”, dhe padyshim pyetjeje e shumta ishin në lidhje me shtyrjen e dasmës. E pyetur nga një ndjekës në “Instagram” nëse shkak i shtyrjes së dasmës ka qenë Covid-19, Armina e ka pohuar këtë fakt. “E shtyve dasmën […]

Lexo më shumë

“Kur ai pi e ngas unë makinën”, Sara Hoxha tregon çfarë ndodh sa herë që Ledri e tepron me alkoolin (Foto)

“Kur ai pi e ngas unë makinën”, Sara Hoxha tregon çfarë ndodh sa herë që Ledri e tepron me alkoolin (Foto)

Publikuar më 12.08.2020
Partnerja e këngëtarit të famshëm shqiptar, Sara Hoxha ka nd...

Partnerja e këngëtarit të famshëm shqiptar, Sara Hoxha ka ndarë për ndjekësit një sekret të vogël në lidhje me Ledrin. Ajo ka publikuar një foto pas një darke festive me këngëtarin Ledri Vula, dhe shohim që bukuroshja është duke ngarë makinën. Sara ka treguar se kur Ledri e tepron me alkoolin, drejtimin e makinës e […]

Lexo më shumë

Reperi shqiptar surprizon partneren në festën e ditëlindjes

Reperi shqiptar surprizon partneren në festën e ditëlindjes

Publikuar më 12.08.2020
Reperi i njohur shqiptar, Sparksi, festoi ditëlindjen sot e ...

Reperi i njohur shqiptar, Sparksi, festoi ditëlindjen sot e në këtë ditë vendosi edhe të surprizojë partneren. “Prive” bën të ditur se në festën e tij të ditëlindjes, të organizuar mbrëmë larg syrit të publikut, ai i propozoi të dashurës për martesë. Në pamjet e publikuara Sparksi shfaqet i ulur në gjunjë përpara vajzës që […]

Lexo më shumë

Infektohet me virus, “Virusi”: Më thanë se jam shumë i mirë dhe pozitiv

Infektohet me virus, “Virusi”: Më thanë se jam shumë i mirë dhe pozitiv

Publikuar më 11.08.2020
Covid-19 ka prekur edhe ish-opinionisti e “Big Brother Alban...

Covid-19 ka prekur edhe ish-opinionisti e “Big Brother Albania” Basri Shala i njohur me pseudonimin “Virusi”. Ka qenë vetë aktori i cili ka njoftuar nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social ‘Facebook’ se ka rezultuar pozitiv. Shala thotë se pavarësisht se është munduar të tregojë sa më shumë kujdes me masat, ai sërish ka arritur të preket […]

Lexo më shumë