Aktivistja përplaset me aktorin Laert Vasili: Je burrë seksist!

Aktivistja Gresa Hasa është përplasur me aktorin Laert Vasili, në një debat në emisionin “360” gradë në “Ora News”.

Pjesë nga debati: 

Hasa: Nuk mund të ndaloj një burrë si puna jote që të vazhdojë me seksizma dhe me një lloj sjellje që është e papranueshme dhe është kjo sjellje që na çon në fund të ditës me përdhunime. 

Vasili:  E dhunshme po bëhesh t’i në studio. 

HasaNga ky moment do të të injoroj pasi kam ardhur këtu për të dhënë një mesazh. Të lutem shumë mbylle gojën se jam duke folur unë.

VasiliMe këtë fjalor prej rrugaçeje në studio…më drejtoi tre ofendime dhe nuk u ndjeva. Për juve, shoqja juaj mund të ofendojë kë të dojë. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet