Aksidentohet moderatorja shqiptare, godet shtyllën me makinë

Foto 1 nga 3 Pas Para

Moderatorja shqiptare Fjoralba Ponari, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet se është aksidentuar më shtyllën e energjisë elektrike. Fjoralba duket se ka humbur kontrollin dhe është përplasur me shtyllën.

Ponari pritet të fillojë shumë shpejt prezantimin e ‘E diell’ nën shoqërimin e Nevina Shtylla dhe Edi Manushi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Shqipëri, narko shtet

Revista politike “Spiegel” raporton për sjelljen alarmante të qeverisë  socialiste në Shqipëri, me kryeministër Edi Ramën dhe ministër Lleshajn etj….

Abissnet