Aksidentohet makina e policisë, ja ku ka përfunduar (FOTO)

Foto 1 nga 3 Pas Para

Një makinë e Policisë Rrugore është përfshirë në një aksident rrugor, duke përfunduar në një kanal. Ngjarja mësohet se ka ndodhur paraditen e sotme, në Klos.
Ndërkohë, mësohet se nga kjo ngjarje nuk ka të dëmtuar në njerëz.
Siç edhe duket në foto makina nuk ka pësuar dëmtime të shumta.

Të tjera

VERTIGO

Gazetarja dhe kritikja e artit Elsa Demo bën një rrugëtim në skenën e re të ArTurbinës duke e krahasuar me…

Abissnet