Aksidenti në aksin Levan-Tepelenë, zbardhet emri i viktimës dhe dy të plagosurve

Policia ka zbuluar emrat e personave të aksidentuar sot në aksin Levan-Tepelenë.

Viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi Shkëlqim Bregu. Ndërsa kanë mbetur të plagosur rëndë shtetasit Taulant Hoxha 32 vjeç dhe Elison Cane, 35 vjeç.

Raportohet se furgoni i aksidentuar ishte i mbushur me bombola të vogla gazi, çka ka bërë që në vendngjarje të shkojë edhe zjarrfikësja.

Njoftimi i policisë:

Si pasojë e aksidentit në aksin rrugor Levan – Tepelenë, dy shtetasit e dëmtuar janë:

Taulant Hoxha 32 vjeç, banues në Tiranë

Elison Cane, 35 vjeç, banues në Tiranë.

Shtetasi që ndërroi jetë është shtetasi Shkëlqim Bregu, 58 vjeç, banues në Përmet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet