Aksident në Mat, makina del nga rruga dhe përfundon në lumë

Një aksident raportohet të ketë ndodhur gjatë orëve të natës, ku një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar në lumin Mat.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Klosit, në rrugën nacionale Burrel-Bulqizë.

Menjëherë sapo është sinjalizuar mbi aksidentit policia është nisur drejt vendngjarjes.

Ndërkohë ende nuk ka detaje,  nëse ka pasur persona në mjet, apo nëse ka të lënduar.

Të tjera

Abissnet