Aksident në Elbasan, përmbyset makina

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Bëhet me dije se dy mjete kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me njëri-tjetrin. Edhe pse, sipas informacioneve përplasja nuk ka qenë shumë e fortë njëri nga mjetet është kthyer përmbys duket krijuar panik tek drejtuesit e tjerë por dhe tek këmbësorët.

Ndërkaq nga aksidenti ka mbetur i plagosur vetëm njëri prej drejtuesve të mjetit, i cili është jashtë rrezikut për jetën. Policia dhe grupi hetimor është në vendngjarje për tre bërë zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet