×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Aksident në Berat makina e OSHEE përplaset kokë më kokë me një automjet tjetër, 3 të plagosur

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Berat-Ura Vajgurore. Mësohet se në aksident janë përfshirë një automjet i tipit “Benz” dhe një makinë e OSHEE.

Dy automjetet janë përplasur kokë me kokë dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur 3 persona. Në vendin e ngjarjes ka arritur policia dhe forcat zjarrfikëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Poliçan/ Mbyllen disa klasa në një shkollë 9-vjeçare, rezultojnë me Covid 4 mësues

Poliçan/ Mbyllen disa klasa në një shkollë 9-vjeçare, rezultojnë me Covid 4 mësues

Publikuar më 21.09.2020
4 mësues të një shkolle 9-vjeçare në Poliçan kanë rezultuar ...

4 mësues të një shkolle 9-vjeçare në Poliçan kanë rezultuar të prekur me Covid-19. Mësohet se disa klasa të kësaj shkolle janë mbyllur përkohësisht. Po ashtu raportohet se të gjithë mësuesit kanë qenë duke udhëtuar në të njëjtin automjet, ku dyshohet se janë infektuar. Vijon…

Lexo më shumë

Infektohet me koronavirus gjimnazistja, alarmohet gjithë shkolla

Infektohet me koronavirus gjimnazistja, alarmohet gjithë shkolla

Publikuar më 21.09.2020
Rikthimi i nxënësve në shkollë duket se nuk ka qënë vendimi ...

Rikthimi i nxënësve në shkollë duket se nuk ka qënë vendimi më i mirë nga ana e institucioneve. Në vetëm një javë mësim, herë pas herë është raportuar për raste të infektuarish me Covid-19 në mësues dhe nxënës. I tillë është edhe rasti i një gjimnazisteje në shkollën e mesme  “Siri Shapllo”, në Gjirokastër e […]

Lexo më shumë

Pamje nga aksioni/ Kontrolle të shumta në vend, 22 të arrestuar dhe 17 automjete të bllokuara

Pamje nga aksioni/ Kontrolle të shumta në vend, 22 të arrestuar dhe 17 automjete të bllokuara

Publikuar më 21.09.2020
Forcat e posaçme “Shqiponjat”, FNSH-ja, RENEA dhe Drejtoria ...

Forcat e posaçme “Shqiponjat”, FNSH-ja, RENEA dhe Drejtoria e Forcës së Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit dhe strukturat e Policisë Kufitare kanë ushtruar kontrolle në të gjithë vendin. Gjatë 24 orëve të fundit kanë funksionuar 86 pika kontrolli në akset rrugore nacionale, në brendësi të qyteteve dhe në akset kryesore rurale, si dhe janë […]

Lexo më shumë

Situatë alarmante në Pogradec/ Infektohen nxënës, infermierë dhe punonjës fasonerie

Situatë alarmante në Pogradec/ Infektohen nxënës, infermierë dhe punonjës fasonerie

Publikuar më 21.09.2020
Pas infektimit të tre punonjësve, një fasoneri është mbyllur...

Pas infektimit të tre punonjësve, një fasoneri është mbyllur në Pogradec. Sakaq, mësohet se iu është marrë tamponi të gjithë punonjësve të tjerë. Por duket se punonjësit e fasonerisë nuk janë të vetmit, pas tyre është infektuar edhe një nxënës. Deri më tani nuk ka të dhëna se cilës shkollë i përket dhe nëse ka […]

Lexo më shumë

U arrestua bashkë me këngëtaren Fjolla Morina, flet biznesmeni: Vetëm po e shoqëroja, nuk e dija se kishte armë me vete

U arrestua bashkë me këngëtaren Fjolla Morina, flet biznesmeni: Vetëm po e shoqëroja, nuk e dija se kishte armë me vete

Publikuar më 21.09.2020
Dy ditë më parë janë arrestuar në pikën kufitare të Morinës,...

Dy ditë më parë janë arrestuar në pikën kufitare të Morinës, këngëtarja e njohur nga Kosova, Fjolla Morina, shoferi i saj Fitim Muji dhe Fisnik Syla, ky i fundit një biznesmen. Të tre shtetasit e sipërpërmendur u arrestuan nga Policia e Kukësit, pasi gjatë një kontrolli në vijën e dytë këngëtares i është gjetur në […]

Lexo më shumë

Panik në Universitetin e Vlorës, infektohet me Covid-19 stafi akademik

Panik në Universitetin e Vlorës, infektohet me Covid-19 stafi akademik

Publikuar më 21.09.2020
Stafi akademik i universitet të Vlorës rezulton të jetë prek...

Stafi akademik i universitet të Vlorës rezulton të jetë prekur nga Covid-19. Mësohet se disa persona kanë rezultuar pozitiv, duke alarmuar gjithë universitetin. Po ashtu raportohet se i gjithë stafi është karantinuar, teksa ka nisur edhe dezinfektimi i ambienteve të Universitetit. Kujtojmë që ditën e djeshme Ministria e Shëndetësisë raportoi për 1 rast të ri […]

Lexo më shumë

Po shpërndanin qumështin me biçikletë, furgoni humb kontrollin dhe përplas dy të moshuarit (Emrat)

Po shpërndanin qumështin me biçikletë, furgoni humb kontrollin dhe përplas dy të moshuarit (Emrat)

Publikuar më 21.09.2020
Një aksident i rëndë është raportuar në Berat mëngjesin e di...

Një aksident i rëndë është raportuar në Berat mëngjesin e ditës së sotme, ku një automjet, furgon, ka humbur kontrollin dhe ka përplasur dy të moshuar që po ecnin me biçikletë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin nacional Urë Vajgurore-Lushnje, në fshatin Poshnje. Paraprakisht bëhet me dije se furgoni ka qenë me shpejtësi dhe […]

Lexo më shumë

Bilanci i shifrave, si u fundos ekonomia shqiptare me dy muaj karantinë

Bilanci i shifrave, si u fundos ekonomia shqiptare me dy muaj karantinë

Publikuar më 21.09.2020
Në mars të këtij viti, e gjithë bota hyri në një territor të...

Në mars të këtij viti, e gjithë bota hyri në një territor të pashkelur më parë. Shpërthimi i një virusi të panjohur dhe vdekshmëria e lartë e tij në zonën e Lombardisë së Italisë bëri që të gjithë vendet të nxitojnë të karantinojnë ekonomitë e tyre, që zgjati rreth 2 muaj, përpara se të fillonin […]

Lexo më shumë