Aksident me vdekje në aksin Sarandë-Gjirokastër

Një aksident me vdekje është regjistruar në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër.

Aksidenti është regjistruar në vendin e quajtur Vrion. Viktima ka qenë duke ecur në rrugë kur u përplas nga një makinë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit dhe identifikimin e viktimës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet