Aksident i rëndë në Koplik, një i vdekur dhe një i plagosur

Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur rëndë, si pasojë e një aksidenti rrugor që ndodhi në rrugën e Koplikut.

Aksidenti i rëndë ndodhi pak çaste më parë, ndërsa nuk dihen ende identiteti i viktimës dhe i të plagosurit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet