Adhuronte Angelina Jolie-n, ja si duket tani pas dhjetëra operacioneve për t’i ngjasuar (FOTO)

Foto 2 nga 6 Pas Para

29-vjeçarja nga Irani, Saba Taha ishte e fiksuar pas aktores së njohur Angelina Jolie.

Ajo ka shpenzuar miliona para për operacionet plastike në fytyrë dhe trup.

Fatkeqësisht, gjërat nuk shkuan ashtu si ajo mendonte, madje shkuan tmerrësisht keq.

Ajo humbi 20 kilogramë për të arritur në përmasat që donte për të qenë sa më e ngjashme me Jolie-n.

Fytyra e saj u shpërfytyrua në mënyrë të frikshme, gjithashtu.

Shikojeni si duket ajo…

Të tjera

Abissnet