×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Zbardhen vrasjet e Regis Runajt dhe Emiliano Ramazanit në Elbasan, u vranë nga dy persona të paguar (Emrat)

Zbardhen vrasjet e Regis Runajt dhe Emiliano Ramazanit në Elbasan, u vranë nga dy persona të paguar (Emrat)

Publikuar më 08.08.2020
Dy shtetas janë arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi dysh...

Dy shtetas janë arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi dyshohet që në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë vrarë disa ditë më parë Regis Runajn dhe Emiljano Ramazanin (këto të fundit miq me njëri-tjetrin). Uniformat blu bëjnë me dije se në pranga kanë rënë shtetasit: Xhuljano Hoxha 29 vjeç dhe Eulgen Halili 23 vjeç. Gjatë në konference […]

Lexo më shumë

Pa e nisur mirë akoma, Getoar Selimi dhe Krenar Cocaj mbyllin biznesin e përbashkët

Pa e nisur mirë akoma, Getoar Selimi dhe Krenar Cocaj mbyllin biznesin e përbashkët

Publikuar më 08.08.2020
Në fillim të këtij viti dy partnerët e motrave Vjollca, Geto...

Në fillim të këtij viti dy partnerët e motrave Vjollca, Getoar Selimi dhe Krenar Cocaj, kanë konkretizuar idenë për një biznes të përbashkët në Tiranë. Prive.al ka siguruar dokumentet e depozituara në QKB për aktivitetin ekonomik të Getoarit dhe Krenarit me emrin “Prishtina’s Finest”. Ky biznes me aksionarë të dy djemtë me kuota të ndara […]

Lexo më shumë

Dalin momente nga atentati në Tushemisht/ Flet pronari i hotelit: Qëlluan drejt dhomës së djalit! Na rrezikohet jeta

Dalin momente nga atentati në Tushemisht/ Flet pronari i hotelit: Qëlluan drejt dhomës së djalit! Na rrezikohet jeta

Publikuar më 08.08.2020
Dy persona me kallashnikov dhe maskë kanë qëlluar me automat...

Dy persona me kallashnikov dhe maskë kanë qëlluar me automatik drejt makinave të parkuara dhe në drejtim të hotelit “Voloreka” në fshatin Tushemisht të Pogradecit. Ngjarja është shënuar rreth orës 04:40 minuta të 8 gushtit 2020 kur të gjithë kanë qenë në gjumë dhe jashtë ishte vetëm roja e hotelit. Mësohet se ky nuk është […]

Lexo më shumë

Këngëtarja shqiptare fiton betejën me Covid-19, nis pushimet në bregdet me familjen

Këngëtarja shqiptare fiton betejën me Covid-19, nis pushimet në bregdet me familjen

Publikuar më 08.08.2020
Këngëtarja shqiptare Adelina Thaçi më në fund ka fituar bete...

Këngëtarja shqiptare Adelina Thaçi më në fund ka fituar betejën me Covid-19 dhe menjëherë ka nisur pushimet me familjen e saj. Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto nga bregdeti dhe ka treguar se pushimet po i kalon në Sarandë. “Jam e lirë”, ka shkuar ajo përkrah fotos. Në fund të muajit korrik, Adelina tregoi […]

Lexo më shumë

E rëndë në Durrës/ Burri ndërron jetë sapo del nga deti, ja dyshimet e policisë

E rëndë në Durrës/ Burri ndërron jetë sapo del nga deti, ja dyshimet e policisë

Publikuar më 08.08.2020
Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e sotme në D...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e sotme në Durrës, ku një person ka ndërruar jetë sapo ka dalë nga deti. Paraprakisht mësohet se shtetasi Sh.Xh., 64 vjeç pasi ka dal nga uji nuk është ndjerë mirë dhe dyshohet se ka pësuar arrest kardiak, e për pasojë ka ndërruar jetë. Durrës/Informacion paraprak Më datë […]

Lexo më shumë

Martesë pas karantinës? Keisi zbulon planet e dasmës me Stresin

Martesë pas karantinës? Keisi zbulon planet e dasmës me Stresin

Publikuar më 08.08.2020
Keisi dhe Stresi janë rikthyer sërish me njëri-tjetrin dhe k...

Keisi dhe Stresi janë rikthyer sërish me njëri-tjetrin dhe këtë gjë e tregoi vetë reperi pak ditë më parë përmes një fotografie shumë të ëmbël. Ai publikoi në “Instagram” një foto në të cilën tregonte se ka nisur të flasë sërish me partneren e tij dhe imazhin e shoqëroi me mbishkrimin: ‘Gruaja më e mirë […]

Lexo më shumë

Vlorë/ Zhduket e mitura, babai me lot në sy tregon telefonatën e fundit

Vlorë/ Zhduket e mitura, babai me lot në sy tregon telefonatën e fundit

Publikuar më 08.08.2020
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tre ditë më parë në Vlorë, ku...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tre ditë më parë në Vlorë, ku një vajzë e mitur 14-vjeç është larguar nga banesa e saj dhe ka humbur kontaktet me familjarët. Babai i vajzë së mitur në një deklaratë për mediat bën apel që të ndihmojnë në gjetjen e vajzës së tij. Ndër të tjera ai ka […]

Lexo më shumë

Kufomë gjysmë e dekompozuar, gjendet trupi i një 44-vjeçareje të mbytur në Vjosë

Kufomë gjysmë e dekompozuar, gjendet trupi i një 44-vjeçareje të mbytur në Vjosë

Publikuar më 08.08.2020
Një 44-vjeçare është gjetur e mbytur në ujërat e Vjosës në M...

Një 44-vjeçare është gjetur e mbytur në ujërat e Vjosës në Memaliaj. Është mësuar se një i ri ka gjetur trupin gjysmë të dekompozuar në lumë dhe menjëherë ka njoftuar policinë. Pas njoftimit në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe Policia e Tepelenës, që kanë nxjerrë nga ujërat e lumit trupin e pajetë të 44-vjeçares […]

Lexo më shumë