50 fotot më të bukura të vitit 2017 (FOTO)

Foto 1 nga 50 Pas Para


Duke qenë se fundi i vitit është pranë, ne kemi vendosur të bëjmë një përmbledhje të disa prej fotove më të bukura të shkrepura gjatë 2017-s.

Në këto imazhe janë protagonistë personazhe të njohura botërore, politikanë apo artistë.

Ka gjithashtu edhe foto mjaft dramatike, të cilat u pikasën gjatë këtij viti.

Ju ftojmë të shfletoni fotogalerinë tonë.

Tokat e bregut

Nga Koço Kokëdhima Qeveritë e Tiranës dhe kryetarët e partive të vjetra kanë grabitur sistematikisht tokat në bregdet. Me një…

Abissnet